Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

Inwestycje deweloperskie nad morzem

Inwestycje deweloperskie nad morzem

Spółka KOWO UDVIKLING ANPARTSSELSKAB realizuje nad morzem nową inwestycję – Katamarany Zatoka Puck. Składa się ona z 2 budynków, łącznie 56 apartamentów. Każdy apartament posiada widok na Zatokę Pucką. Inwestycja znajduje się 50 metrów od linii brzegowej, jest to unikalne położenie zapewniające bliskość natury, piękny widok oraz dostęp do morza. Inwestor szczególny nacisk położył na dbałość o detale oraz wysoką jakość wykończenia budynku. Inwestycja wyróżnia się użytymi materiałami oraz dbałością o szczegóły. Elementy konstrukcyjne, elewacje, liczne przeszklenia oraz wnętrza – zostały wykonane z olbrzymią pieczołowitością. Tworząc nasz projekt, chcieliśmy stworzyć budynki, które będą cieszyć właścicieli przez lata. Nasza inwestycja jest naszą wizytówką a jakości, którą udało się wypracować nie mogliśmy znaleźć jako Klienci w innych inwestycjach w regionie.

Ogromną wartością naszej oferty, jest to, iż inwestycja jest gotowa a mieszkania dostępne do odbiorów. W dzisiejszych czasach, gdy większość inwestycji deweloperskich wspierana agresywnym marketingiem próbuje pozyskać rezerwacje na etapie planów, my postanowiliśmy stworzyć piękne budynki a później przestawić je Klientom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży na terenie inwestycji w Puck, przy ulicy Nowy Świat 27/9.

Jeśli mielibyśmy opisać naszych Klientów, są to przeważnie ludzie szukający swojej spokojnej oazy nad polskim morzem, miejsca do wypoczynku, bez komercyjnej otoczki, wakacyjnych korków, kolejek i hałasu. Inwestycja znajduje się na uboczu spokojnej miejscowości jaką jest Puck. Liczne ścieżki rowerowe oraz świetne warunki do uprawiania sportów wodnych nastrajają do kontaktu z naturą i aktywności. Budynki składają się z 3 kondygnacji oraz parkingu podziemnego. W środku budynku, zaskakuje przestronna, widna i elegancka loggia. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży w celu otrzymania oferty. W ofercie zostały ostatnie mieszkania, polecamy nie czekać za długo 🙂

Zobacz również: Willa Kaprów – Apartamenty na sprzedaż Puck.

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży