Apartament nr 13

Katamarany Zatoka w Pucku

Wszechstronny, jasny i nowoczesny – tak pokrótce można opisać ten 72- metrowy apartament na sprzedaż z widokiem na morze, który wprowadzi nas w stan błogiego relaksu i poczucia bliskości z naturą.

Po wejściu do apartamentu można zauważyć wysokie okna, które zajmują całą wysokość ścian. Przestrzeń i widoki, jakie można zobaczyć na zewnątrz są nie do opisania. Dzięki tak dużym oknom można poczuć bezpośredni kontakt z naturą. Jak na przykład niezastąpiona moc jodu, który znajdziemy tylko w nadmorskim powietrzu.

Salon częściowo połączony jest z kuchnią, jednak granicę pomiędzy częścią kuchenną, a wypoczynkowo-jadalnianą wyznacza wyspa. Na wyspie znajduje się płyta indukcyjna oraz blaty, na którym można przyrządzać posiłki, a przy okazji rozmawiać z osobami, które siedzą po drugiej stronie. Dzięki wyspie zyskujemy również barek, przy którym stoją wysokie krzesła. Nad płytą indukcyjną znajdziemy okap, który pochłania zapachy i oświetla tą część kuchni. Okap jest połączony z dużą półką, która jest podwieszona do sufitu.

Po drugiej stronie kuchni są zamontowane szare szafki oraz drewniane półki, które wykonane są z tego samego drewna, co blaty i kawałek barku. Obok półek jest zamontowany niespotykany stojak na wina lub inne alkohole. Kuchnia nadaje klimatu, dzięki wyspie mamy dużo więcej blatów roboczych, barek, a także delikatne oddzielenie części kuchennej od jadalnianej i wypoczynkowej.

Część jadalniana została znakomicie przemyślana. Bliskość do kuchenki ułatwia wydawanie posiłków i przyrządzanie ich wspólnie z rodziną.

Na środku pomieszczenia stoi komfortowy narożnik w kolorze słonecznej pomarańczy. Idealnie komponuje się z otoczeniem, z białymi kaflami, które są położone w całym apartamencie, z drewnianymi elementami w kuchni oraz odcieniami szarości, która również się tutaj pojawia. Pod narożnikiem leży okrągły dywan w odcieniu szarości. Zwraca na siebie uwagę i jasno wyznacza część wypoczynkową. Na dywanie stoi również nowoczesny stolik. Połączenie białego połysku z drewnem idealnie pasuje do reszty, a szydełkowa szara pufa nadaje klimatu i uzupełnia tą część apartamentu.

Zaraz obok kuchni i salonu jest wydzielony uroczy kącik do czytania i relaksu. Okazałe, okrągłe okno z pewnością zapewni nam dużo światła podczas czytania. Wygodny fotel po samym wyglądzie, zachęca, aby na nim usiąść. No i oczywiście regał na książki przy ścianie, tak, abyś mógł zaopatrzyć się we wszystkie interesujące Cię książki.

W apartamencie jest dużo roślinności, dzięki której bliskość z naturą jest tu odczuwalna. Do tego krajobrazy – widoki na morze, jakie można podziwiać przez ogromne okna. To wszystko wprawi w zachwyt nawet osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. Dzięki takim wnętrzom łatwiej jest nam się odprężyć i zrelaksować, a jak do tego mamy minutę do plaży i fantastyczny widok na morze, chyba nie może być nic bardziej atrakcyjniejszego, prawda?

Inwestycja Katamarany Zatoka to wyjątkowa oferta 56 apartamentów na sprzedaż z widokiem nad morze. Dwa sąsiadujące ze sobą budynki Antares i Bahia, znajdujące się nad samym brzegiem morza, wspólnie tworzą unikalne miejsce, do którego zawsze z chęcią będziesz wracać. Na każdym piętrze można znaleźć 9 lub 10 mieszkań, które mają bezpośredni widok na morze. To niespotykane i wyjątkowe miejsce zostało stworzone specjalnie dla osób, które cenią naturę, relaks, luksus i nowoczesne wnętrza. Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zamień marzenia w rzeczywistość i sprawdź nas zanim wszystkie apartamenty zostaną sprzedane. Nasza inwestycja ma kameralny charakter i nastawiona jest na osoby, ceniące sobie spokój, relaks, sporty wodne oraz spędzanie czasu nad polskim morzem. Odwiedź nasze biuro sprzedaży, poznaj naszą filozofię i zainwestuj w miejscu do którego warto wracać.

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży