Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

Dowiedz się więcej o projekcie

Katamarany Zatoka w Pucku to nowoczesna inwestycja deweloperska, składająca się z dwóch budynków i łącznie 56 mieszkań.

Zobacz więcej

Zrealizowaliśmy inwestycję w jakiej sami chcielibyśmy zamieszkać. Szukając inwestycji nad morzem, nie mogliśmy znaleźć idealnego połączenia lokalizacji i jakości wykonania, który pozwoli na użytkowanie budynku przez lata. Te poszukiwania zainspirowały nas do stworzenia inwestycji Katamarany Zatoka.

Zobacz więcej

W sercu Perły Północy. Zaledwie 50 metrów od plaży. Eleganckie i szyte na miarę wymagających klientów. Takie są apartamenty Katamarany Zatoka w Pucku. 30 minut od Gdyni w miejscu, które łączy w sobie urok staroświeckiej

Zobacz więcej

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w duchu skandynawskiego designe’u. Wyjątkowe apartamenty powstają w Pucku bezpośrednio nad Zatoką Pucką. Kameralna inwestycja Katamarany Zatoka położona jest tylko 50 m od plaży.

Zobacz więcej

Kochających sporty wodne zachwycić może wyjątkowa nadmorska inwestycja. Apartamenty Katamarany Zatoka dzieli od plaży zaledwie 50 m. Dwa kameralne budynki Antares i Bahia malowniczo wpisują się w nabrzeże Zatoki Puckiej.

Zobacz więcej

Chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku? Niezależnie od tego, czy szukasz sportowych wyzwań czy błogiego relaksu, znajdziesz to wybierając Katamarany Zatoka. Atrakcyjne apartamenty powstają w Pucku 50 metrów od plaży.

Zobacz więcej
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży