Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

Deweloper apartamenty nad morzem

Idealne miejsce na odpoczynek to takie, w którym odnaleźć można ciszę i spokój. Rozkoszując się czasem dla siebie, wolnym umysłem, piękną naturą i odgłosami zupełnie odmiennymi od tych, które niekiedy wręcz przytłaczają w wielkomiejskich aglomeracjach. Nadmorskie apartamenty Katamarany Zatoka w Zatoce Puckiej to prawdziwy azyl, zlokalizowany w samym sercu malowniczych krajobrazów niegdysiejszej osady rybackiej.

Miasteczko Puck jest wyjątkowym punktem na mapie Polski – miejsce to nie bez powodu nazywane jest Perłą Północy. Za takim tytułem przemawiają zapierające dech pejzaże środowiska naturalnego i malowniczej architektury, bliskość otaczającej zewsząd wody Zatoki Puckiej, piękne plaże, a przede wszystkich niepowtarzalny klimat Starego Rynku, który na każdym kroku przywołuje myśl o wdziękach dawnej osady rybaków. Teraz znajdują się tu liczne kawiarnie i przyciągają spacerowiczów swoimi zapachami urokliwe restauracje i bistra.

Nie bez powodu deweloper tak ogromną wagę przykłada do otwieranych nowych apartamentów z widokiem na morzem. Sprzedawane jest tutaj nie tylko komfortowe miejsce do odpoczynku z bliskim dostępem do plaż Zatoki Puckiej, ale przede wszystkim klimat, który inspirowany był ponadczasowym stylem skandynawskim, idealnie dopasowanym do charakteru Perły Północy. Otoczone zielenią i malowniczymi alejkami apartamenty zatoki puckiej posiadają bezpośrednie dojście do plaży i najdłuższe w tym rejonie Polski ścieżki rowerowe. Deweloper zadbał także o monitoring terenu, podziemne garaże oraz wyposażenie budynku w windy.

Katamarany Zatoka to zaprojektowane z dużym zamysłem dwa budynki, w których mieści się 56 mieszkań urządzonych w minimalistycznym stylu inspirowanym Skandynawią i nawiązujących do naturalnych barw otaczającego teren nadmorskiego krajobrazu Zatoki Gdańskiej. Nowe apartamenty trójmiasta to także doskonała lokalizacja dla amatorów sportów wodnych, którzy mogą korzystać z portu jachtowego i mariny. Licząca 44 kilometry ścieżka rowerowa to ukłon w stronę wielbicieli zarówno kolarstwa, jak i spokojnych przejażdżek turystycznych.

Oprócz aktywnego odpoczynku Katamarany Zatoka to także czas dla relaksu i podziwiania piękna natury, np. w pobliskim rezerwacie przyrody Beka, który posiada około 200 gatunków ptaków. Sprzedawane przez dewelopera apartamenty przy Zatoce Puckiej to punkt oddalony około 30 km od centrum Gdyni, co niewątpliwie jest ich dodatkowym atutem. Zlokalizowane w Perle Północy obiekty to idealna harmonia między odpoczynkiem pośród naturalnych krajobrazów polskiego morza i klimatycznego Rynku a aktywnym wypoczynkiem i dostępnością pięknych zabytków, muzeów czy rezerwatów.

Nowa inwestycja: Willa Kaprów Puck.

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży