Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

EXPAND THE SAILS!

W sercu Perły Północy. Zaledwie 50 metrów od plaży. Eleganckie i szyte na miarę wymagających klientów. Takie są apartamenty Katamarany Zatoka w Pucku.

30 minut od Gdyni w miejscu, które łączy w sobie urok staroświeckiej osady z rytmem modnego kurortu. Niemożliwe? Apartamenty Katamarany Zatoka to dowód na to, że przeciwieństwa się nie tylko przyciągają, ale także doskonale uzupełniają. Dwa budynki – Antares i Bahia – malowniczo wpisujące się w nabrzeże Zatoki Puckiej czekają na nowych właścicieli. Oto 5 powodów, dla których warto znaleźć się wśród nich:

1. PUCK – PERŁA PÓŁNOCY
Łączy w sobie urok dawnej osady rybackiej z nowoczesnością rozwijającego się ośrodka. Otoczony wodami Zatoki Puckiej, zwanej tu Małym Morzem, przyciąga pięknym, nadmorskim krajobrazem. Zachwyca Starym Rynkiem z nastrojowymi uliczkami wypełnionymi zapachem świeżej kawy i bliskością Parku Krajobrazowego. Puck – to prawdziwa perełka na mapie Polski Północnej. I to tu właśnie powstają apartamenty Katamarany Zatoka.

2. UNIKALNE POŁOŻENIE INWESTYCJI
Na styku morza i rezerwatu Beka, ledwie 50 metrów do plaży i 30 minut jazdy od Trójmiasta – w Polsce nie ma drugiej inwestycji, która z jednej strony naturalnie wpisuje się w otaczający krajobraz, a z drugiej pozwala w pełni korzystać z jego dobrodziejstw. Katamarany Zatoka doskonale łączą bliskość miasta z zielonym otoczeniem.

 3. RAJ DLA AMATORÓW SPORTU
Ścieżka rowerowa o długości aż 44 kilometrów to raj dla miłośników kolarstwa. Port jachtowy i marina będą spełnieniem marzeń fanów sportów wodnych, a Ci, którzy wolą spędzać czas mniej aktywnie, mogą po prostu z zachwytem podziwiać międzynarodowe regaty i mistrzostwa świata w windsurfingu.

4. SKANDYNAWSKI DESIGN I MINIMALIZM
Przyjazna, ponadczasowo zaprojektowana przestrzeń spod znaku słynnego duńskiego Hygge. Dwa budynki – Antares i Bahia – to w sumie 56 apartamentów w stanie deweloperskim od 28 do 100m2. Architektura nieruchomości harmonijnie wpisuje się z naturalny krajobraz, a sama inwestycja jest monitorowana. Ponadto, dla wygody mieszkańców, budynki wyposażone są w windy i posiadają podziemne hale garażowe.

5. INWESTYCJA NA TERAZ I NA ZAWSZE
W Katamaranach Zatoka każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko idealna inwestycja na wakacyjny apartament, ale… pretekst, by otworzyć się na nowe perspektywy i wybrać nowe miejsce do stałego zamieszkania. W końcu warto „Expend the sails of life”!

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży