Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

ROZWIJAMY ŻAGLE

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku,
w duchu skandynawskiego designe’u.
Wyjątkowe apartamenty powstają
w Pucku bezpośrednio nad Zatoką Pucką.

Kameralna inwestycja Katamarany Zatoka położona jest tylko 50 m od plaży.  Atrakcyjne apartamenty powstają w Pucku nazywanym Perłą Północy. Do Gdyni można dojechać w 30 minut bez ryzyka stania w korkach. Miasto zachowało wdzięk staroświeckiej osady, a w jego uroczych uliczkach można znaleźć przytulne restauracje. Nieopodal mieści się rezerwat przyrody Beka z 200 gatunkami ptaków.

Na amatorów sportów wodnych czeka port jachtowy i marina,  gdzie odbywają się międzynarodowe regaty i mistrzostwa w windsurfingu. To miejsce pozwala każdemu na rozwijanie jego sportowych pasji, w szczególności na wodzie, chociaż nie tylko. Wyzwania sportowe wzywają też kolarzy.  Z Pucka na Hel biegnie ścieżka rowerowa długości aż 44 kilometrów. Niezależnie od tego czy szukasz sportowych wyzwań czy błogiego relaksu, znajdziesz to wybierając Katamarany Zatoka.

Chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla pozytywnych ludzi, ceniących różnorodność, którzy w sąsiedztwie natury otworzą się na nowy styl życia. Widzimy, że naturalne otoczenie apartamentów i warunki do uprawiania sportowych pasji, pozytywnie wpływają na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń.” – mówi Alicja Koss CEO inwestora – „Nasz slogan Expand the sails of life trafnie oddaje otwieranie się z nami nowe perspektywy.”

Architektura nieruchomości harmonijnie wpisuje się w naturalny krajobraz. Dwa dwupiętrowe budynki Antares i Bahia liczą 56 mieszkań. Apartamenty mają zróżnicowany metraż od 28 m2 do ponad 100 m2 . Dla wygody mieszkańców budynki są wyposażone w windy i posiadają podziemne hale garażowe. Teren inwestycji jest monitorowany. Skandynawski minimalizm pozwala na kreowanie przyjaznej przestrzeni, a kolorystyka nawiązuje do morza, plaży i słońca.

Inwestycja jest realizowana przez firmę z kapitałem duńskim KOWO UDVIKLING.
Zapraszamy po więcej informacji do Biura Obsługi Klienta w Pucku
przy ul. Nowy Świat 29/1 Telefon +48 601 865 555,
e-mail: katamaranyzatoka@kowo.dk
Strona inwestycji: www.katamaranyzatoka.pl

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży