Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

ROZWIŃ Z NAMI ŻAGLE

Wyobraź sobie, że budzi cię szum fal. Poranną kawę pijesz na tarasie z widokiem na morze. Wolisz spędzić czas na wodzie, realizując sportową pasję? Pracować w sprzyjającej skupieniu ciszy? A może po prostu oddychać czystym bałtyckim powietrzem?

Wyzwania sportowe wzywają kolarzy, bo z Pucka na Hel biegnie ścieżka rowerowa długości aż 44 kilometrów. Na amatorów sportów wodnych czeka port jachtowy, gdzie odbywają się międzynarodowe regaty i mistrzostwa w windsurfingu, a każdy może wypożyczyć łódkę na letnią żeglugę.

Kameralna inwestycja została położona w nazywanym Perłą Północy Pucku, w którego uroczych uliczkach, można znaleźć przytulne restauracje. Rybacy dostarczają tu prosto z kutra swoje połowy. Puck o wdzięku staroświeckiej osady ma dziś rytm rozwijającego się kurortu. Jeśli zatęsknisz jednak za tętnem metropolii, Puck od pełnego kulturalnych rozrywek Trójmiasta dzieli zaledwie 30 minut drogi. Katamarany Zatoka godzą bliskość miasta z zielonym otoczeniem. Nieopodal mieści się rezerwat przyrody Beka z 200 gatunkami ptaków. Architektura nieruchomości harmonijnie wpisuje się w naturalny krajobraz. Skandynawski minimalizm pozwala na kreowanie przyjaznej przestrzeni, a kolorystyka nawiązuje do morza, plaży i słońca. Dwa dwupiętrowe budynki Antares i Bahia liczą 56 mieszkań. Szyte na miarę oczekiwań wymagających klientów, apartamenty mają zróżnicowany metraż od 28 m 2 do ponad 100 m 2 .

Teren inwestycji jest monitorowany. Dla wygody mieszkańców budynki są wyposażone w windy i posiadają podziemne hale garażowe.

„Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce dla osób ceniących różnorodność, którzy w sąsiedztwie natury otworzą się na nowy styl życia, na aktywność, pracę albo relaks”
– mówi Alicja Koss CEO Kowo Udvikling. Życie to sztuka wyboru. Wybierz Katamarany Zatoka, a otworzą się przed tobą nowe perspektywy.

Magazyn FORBES | lipiec 2018

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.
Willa Kaprów Puck Nowa Inwestycja
w sprzedaży