Katamarany Zatoka w Pucku

Więcej o nas

Więcej o nas

Sprzedaż apartamentów nad morzem

apartamenty na sprzedaż

Nadmorskie apartamenty w Zatoce Puckiej to prawdziwy azyl dla osób poszukujących idealnego miejsca na odpoczynek – zarówno w formie relaksu pośród malowniczych terenów dawnej osady rybackiej, urokliwych alejek i pięknych plaż, jak i w trakcie aktywnego wypoczynku, podczas uprawiania sportów wodnych lub kolarstwa. Katamarany Zatoka to punkt na północnej mapie Polski, gdzie odnaleźć można piękną naturę, wolność od przytłaczającego wielkomiejskiego hałasu oraz z zamysłem zaprojektowane i sprzedawane przez dewelopera apartamenty, od trójmiasta oddalone jedynie o 30 kilometrów.

Nazywane Perłą Północy miasteczko Puck, to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które na ten wdzięczny tytuł zasłużyło dzięki  zapierających dech w piersiach krajobrazom, a także malowniczej architekturze, która nadal w dużym stopniu oddaje uroki dawnej, zlokalizowanej tutaj osady rybackiej. Apartamenty nad Zatoką Gdańską to także bliskość środowiska naturalnego, otaczająca miejscowość woda Morza Bałtyckiego i niepowtarzalny klimat alejek, Starego Rynku oraz licznych kafejek i restauracji, które swoimi aromatami przyciągają licznych spacerowiczów.

Ogromną wagę deweloper przyłożył do tego, by sprzedawane nowe apartamenty nad morzem, były nie tylko miejscem do odpoczynku i spędzania czasu w mieszkaniu, ale także, by cały teren, lokalizacja i walory Zatoki Puckiej sprawiały, że zyskuje się jednocześnie przestrzeń do aktywnego wypoczynku, relaksu pośród natury czy korzystania z atutów słonecznych plaż, zabytków i miejscowych restauracji. Klimat nadmorskich apartamentów również przyciąga uwagę – całość inspirowana jest minimalistycznym stylem Skandynawii oraz niegdysiejszej, znajdującej się tutaj osady rybackiej. Kolorystyka od razu przywodzi na myśl słońce, piasek i bałtyckie plaże.

Katamarany Zatoka to dwa budynki z windami i komfortowym podziemnym garażem, w których mieści się 56 mieszkań w metrażach od 28 do 100 metrów kwadratowych. Monitorowany teren otoczony jest zielenią i bezpośrednim dojściem do plaży, która oddalona jest od nich o około 50 metrów. W pobliżu znajduje się także rezerwat przyrody Beka oraz  najdłuższa w północnym rejonie Polski ścieżka rowerowa, liczące 44 kilometry, niewątpliwie stanowiąca duży atut dla amatorów kolarstwa czy spokojnych rodzinnych przejażdżek. Nowe apartamenty Zatoki Puckiej to również lokalizacja dobra dla wielbicieli sportów wodnych. Pobliski port jachtowy oraz marina i otaczające pejzaże nadmorskiego środowiska naturalnego sprzyjają takiej formie aktywnego odpoczynku.  Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem Apartamentu z widokiem na morze na Sprzedaż nr 13.

Wróć
+
Polityka Cookies
Stosujemy Pliki Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych za pomocą usług Google.